WŁĄCZ BESTRADIO
Słuchaj Radia
Musik hören
Turn on the radio
Mettre la radio
Ostatnie Artykuły
wiersz Autorki:D
Przemysław - Dzień w...
Przemyslaw - X przyk...
Muzyka i człowiek
Zdudus - Lipa
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 531
Najnowszy Użytkownik: zaglobix
Bramka SMS
Kalendarzyk
 
Szczęśliwego Nowego Roku!!Płoną sztuczne ognie,
płynie już muzyka,
idzie Nowy Rok,
stary już umyka
więc wznieśmy puchary,
tańczmy do rana,
niech los nam nie
szczędzi kawioru i szampana.
Rok się już kończy,
rok się zaczyna,
otwórzmy więc nową butelkę wina
i razem wypijmy
za nasze zdrowie,
aż się zakręci nam
troszeczkę w głowie.
Szampańskiej zabawy,
szalonych chwil,
udanego Sylwestra i
Szczęśliwego Nowego Roku...

Team Bestradia :-)

Dodał:  bestradio dnia grudzień 31 2008 00:00:00         0 Komentarzy · 320 Czytań · Drukuj
 
 
Sylwestrowa Noc...


Sylwestrową noc, ostatnią w roku, tradycyjnie żegna się hucznie na balach i prywatkach. Potocznie mówi się, że "jaki sylwester, taki cały rok". Z tą wyjątkową nocą związanych jest wiele zwyczajów i przesądów.


Jeden z nich mówi, że należy pozbyć się starych problemów, aby nie wchodzić z nimi w nowy rok. Jeśli chcemy się uwolnić od przykrych wspomnień, w sylwestrową noc warto spisać zmartwienia na czerwonym papierze, żeby później móc je spalić. Może to być również kosmyk włosów, bilecik, albo list miłosny. Noworoczny płomień unicestwi raz na zawsze pamiątki po niemiłych wspomnieniach.

Wszelkie długi i pożyczki najlepiej uregulować jeszcze przed sylwestrem, żeby nie wchodzić w nowy rok z długami i w najbliższej przyszłości nie stać się ofiarami niesłownych dłużników. Żeby nie cierpieć na brak pieniędzy, 31 grudnia do portfela warto włożyć łuski z wigilijnego karpia.

Pewien przesąd mówi też, że warto w dzień przełomu włożyć na siebie nową bieliznę, koniecznie z metką, a tego dnia szczególnie zadbać o piękny wygląd. Wróży to powodzenie u płci przeciwnej w następnych miesiącach.

W ten dzień zdecydowanie nie wolno sprzątać, bo "wymiata się" szczęście z domu. Gospodynie dawniej dbały, aby spiżarnia nie straszyła pustkami; to odganiało biedę w następnym roku.

Pomyślność przynosi nakręcenie zegarów tuż po północy. Kiedy zegar wybije północ, wówczas najstarsza osoba w rodzinie powinna szeroko otworzyć okno lub drzwi; w ten sposób zaprosi do środka Nowy Rok i życzliwe domowi duchy, a to co stare szybko opuści cztery ściany.

Rozwiedzione kobiety i panny, które chcą dowiedzieć się, jakie będzie imię ich przyszłego wybranka, po północy powinny pilnie nasłuchiwać prowadzonych dookoła rozmów. Pierwsze męskie imię, które usłyszą będzie prawdopodobnie imieniem przyszłego męża.

Kolejny sposób na poznanie przyszłości to wróżba z bąbelkami w kieliszku z szampanem. Duże bąbelki, chaotycznie poruszające się w kieliszku zapowiadają rok przemian, wypadków i romansów. Eleganckie, drobne i unoszące się równymi łańcuszkami do góry, zwiastują zdrowie oraz pogodne dni w życiu rodzinnym. Jeśli łańcuszki krzyżują się, to nie należy szastać pieniędzmi i przede wszystkim zadbać o zdrowie.

Ponieważ w sylwestrową noc również gwiazdy zapowiadają przyszłość, warto zwrócić uwagę, co dostrzeżemy na nocnym niebie. Jasne i piękne gwiazdy, a rankiem nad horyzontem promienne słońce na bezchmurnym niebie, wróżą bardzo pomyślny rok.

Warto poznać polskie tradycje i zwyczaje sylwestrowe, bo dzięki nim zabawa może być ciekawsza i bardziej tajemnicza niż zwykle. Wszelkie wróżby potraktujmy jednak z przymrużeniem oka, a jeśli się sprawdzą, to tym większa i milsza będzie niespodzianka.

Wszystkim słuchaczom życzymy udanego Sylwestra:-)

Dodał:  bestradio dnia grudzień 30 2008 00:00:00         0 Komentarzy · 308 Czytań · Drukuj
 
 
W 2 dzien swiat
W 2 dzien swiat Bożego Narodzenia zapraszam na koledowanie i inne swiateczne przeboje ,umowieni jestesmy na godz.19, a lista top 30 ostatnia tego roku (27.12.2008)w sobote godz 19.dj mariusz pozdrawiam i polecam:)
Dodał:  malutkaKasia88 dnia grudzień 25 2008 09:14:53         0 Komentarzy · 316 Czytań · Drukuj
 
 
Wesołych Świąt! Merry Christmas!


Kochani niewątpliwie Święta Bożego Narodzenia, to czas miłości, radości, przebaczania, ale także jest to czas refleksji i spotkań rodzinnych. Czasami jest to jedyna okazja w całym roku, żeby się spotkać z rodziną i odnowić więzy rodzinne, a nawet zażegnać różne kłótnie czy nieporozumienia. W dniu Wigilii spotykamy się przy syto zastawionych stołach, składamy sobie nawzajem świąteczne życzenia i jesteśmy dla siebie bardzo uprzejmii i mili. Również tego wieczoru wspominamy dawne dzieje, jesteśmy weseli, żartujemy sobie a także pamiętamy o tych, którzy odeszli od nas na zawsze i o tych, którzy z jakiegoś powodu nie mogą być razem z nami w te piękne świąteczne dni. W tym dniu w naszym świątecznym domu, ważne i eksponowane miejsce ma także choinka która ubrana w piękne bombki i kolorowe ozdoby, zajmuje honorowe miejsce a jej zapach i widok, obok cudnych woni potraw wigilijnych, jest czymś, co pamięta się przez całe życie. Ważne również jest zostawienie pustego miejsca przy stole i czasem wystarczy rozejrzeć się wokół i zaprosić na wieczerzę osoby które wiemy że są samotne, opuszczone i nie mają z kim spędzić świąt, i sprawić aby poczuły się w tym dniu waszym zaproszeniem wyjątkowymi gośćmi.
A wam kochani dzieląc sie tym opłatkiem życzę żebyśmy nie tylko na święta byli dla siebie uprzejmi i radośni, ale starali się każdego dnia choćby drobnym gestem, słowem, uśmiechem dawać dowód na to, jak bardzo zależy nam na tych, których kochamy i lubimy. Wszystkim Wam kochani również życzę magicznych świąt, i tego aby w Waszych domach gościła zawsze miłość i radość.


Wesołych Świąt!!!
Dodał:  bestradio dnia grudzień 24 2008 23:26:00         3 Komentarzy · 334 Czytań · Drukuj
 
 
Zima, zima pada śnieg!! :-)

Zima - jedna z czterech pór roku w przyrodzie, w strefie klimatu umiarkowanego. Charakteryzuje się najniższymi temperaturami powietrza w skali roku, umiarkowaną ilością opadu atmosferycznego, zazwyczaj zestaloną (zamarzniętą) formą opadu i osadu atmosferycznego, a większość świata roślin i zwierząt przechodzi okres uśpienia.

Zima astronomiczna rozpoczyna się w momencie przesilenia zimowego i trwa do momentu równonocy wiosennej, co w przybliżeniu oznacza na półkuli północnej okres pomiędzy 22 grudnia a 21 marca (czasami daty te wypadają dzień wcześniej lub dzień później, a w roku przestępnym mogą być dodatkowo cofnięte o jeden dzień). Podczas zimy astronomicznej dzienna pora dnia jest krótsza od pory nocnej, jednak z każdą kolejną dobą dnia przybywa, a nocy ubywa.

Za zimę klimatyczną przyjmowało się okres roku, w którym średnie dobowe temperatury powietrza spadają poniżej 0 °C. Zasadniczo zimę poprzedza jesień, jednak pomiędzy tymi okresami znajduje się klimatyczny etap przejściowy - przedzimie. Podobnie zimę od wiosny oddziela przedwiośnie.

Dla półkuli południowej wszystkie opisane daty i zjawiska są przesunięte o pół roku. Za miesiące zimowe na półkuli północnej uznaje się grudzień, styczeń i luty, a na południowej czerwiec, lipiec i sierpień.

Dodał:  bestradio dnia grudzień 21 2008 23:00:00         0 Komentarzy · 318 Czytań · Drukuj
 
 
Pawle 25 witaj wśród Nas:-)
Nasze grono Teamu powiększyła kolejna Nowa osoba.. młody... atrakcyjny mężczyzna:)

Witamy Cię Pawle wśród nas i liczymy, że zostaniesz na zawsze:)

Życzymy Ci wielu wspaniałych pomysłów, licznego grona słuchaczy i przede wszystkim wielkiej satysfakcji i zadowolenia z prowadzonych audycji.


Dodał:  bestradio dnia grudzień 20 2008 21:09:56         0 Komentarzy · 303 Czytań · Drukuj
 
 
Smutne, ale prawdziwe... :-(((

Helołek...

Miałem nic nie bazgrać i sporo czasu odpuściłem, ale nosi mnie deczko...
Zostałem wyrzucony z DJ radia, nie ma problemu...
Mało grałem, a ostatnio nawet zero (powody pominę, gdyż nie o to chodzi), więc nawet mogę zrozumieć, dlaczego mnie już tu nie ma...

Mimo to, takie wyrzucenie na "śmietnik" boli...
Forma, a raczej jej brak tym bardziej...

No, ale mniejsza...
To tylko mój problem...

Dziękuję za świetną zabawę, życzę Wesołych Świąt, a przy okazji, a może przede wszystkim życzę deczko pokory i większego szacunku wobec ludzi...

To tyle...
Pozdrawiam...
Dodał:  Tomos dnia grudzień 20 2008 02:07:04         1 Komentarzy · 349 Czytań · Drukuj
 
 
Hu hu ha, przyszla zima zla!Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła!
Szczypie w nosy, szczypie w uszy
Mroźnym śniegiem w oczy prószy,
Wichrem w polu gna!
Nasza zima zła!

Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła!
Płachta na niej długa, biała,
W ręku gałąź oszroniała,
A na plecach drwa...
Nasza zima zła!

Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła!
A my jej się nie boimy,
Dalej śnieżkiem w plecy zimy,
Niech pamiątkę ma!
Nasza zima zła!

Dodał:  bestradio dnia grudzień 20 2008 00:00:00         0 Komentarzy · 300 Czytań · Drukuj
 
 
Przed świąteczna audycja :):)


Wesołego jajka oj to nie ta bajka!
Przepraszam pomyłka
to miała być choinka!
Więc życzę prezentów, szczęśliwych momentów,
 karpia smacznego
 i
Nowego Roku udanego!

Moi drodzy zapraszam Was bardzo serdecznie na audycję przed świąteczną ktora odbędzie się 20 grudnia o godzinie 19:00!!

Pozdrawiam Agnieszka:)
Dodał:  agnieszka__agusia dnia grudzień 18 2008 00:00:00         0 Komentarzy · 287 Czytań · Drukuj
 
 
Lista top 30
Na notowanie 66 listy top 30 zapraszam w niedziele(14.12.2008r.)o godz 19. dj mariusz:)
Dodał:  malutkaKasia88 dnia grudzień 11 2008 20:13:55         0 Komentarzy · 313 Czytań · Drukuj
 
 
Mikołajkowe wydanie LISTY TOP 30
 Zapraszam serdecznie na liste TOP 30
w imieniu Dj. Mariusza.
 Wydanie Mikolajkowe:D
Start  jutro  tj. 6 grudnia godzinie 16,00
Dodał:  beti dnia grudzień 06 2008 00:20:10         1 Komentarzy · 297 Czytań · Drukuj
 
Strona 2 z 16 < 1 2 3 4 5 > >>
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
Wtyczka F5
Propozycje do Listy Przebojów
Forum
Galeria (do wglądu tylko dla zalogowanych)
KSIEGA GOSCI
Artykuły
Download
Szukaj
Licencja
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brentbox
12/03/2018 22:05
[url=http://www.lipix.ru/
Gallery/system.asp?m=216-
Getropin-Side-Effects-Hum
an-Growth-Hormone-Dosage-
Lr3-Parts-Uk]Getropin Side Effects[/url] Use fonts that are easy to go through thr


Merlinbeept
11/03/2018 21:18
[url=http://www.ztsm.ru/l
ayouts/late.php?soon=58]K
igtropin Preis[/url] Generally go through a whole new formula extensively before starting cooking, preheating, or prepping. This helps preve


Corpou53
08/12/2017 23:13
[url=http://www.music-sty
le.info/music-style/rank.
cgi?mode=link&id=15957&ur
l=http://corpo-sano-it.in
fo/mass-extreme-come-funz
iona-parere-recensioni-pr
ezzo-dove-comprare-effett<


Gawrsh0j
21/11/2017 00:51
Czesc Potrzebna kasa? Zaden problem! https://goo.gl/eaNBmN

GachimLop
13/11/2017 14:48
[url=http://nexusrp.ru/]G
MOD STALKER RP Project[/url] [url=http://yousteam.ru/]
STEAM č Origin keys[/url]


GachimLop
06/11/2017 16:31
[url=http://nexusrp.ru/]Đ
óńńęčé SCP Breach 37.230.162.245:27015[/url
] [url=http://yousteam.ru/]
STEAM č Origin keys[/url]


GachimLop
05/11/2017 11:52
[url=http://nexusrp.ru/]N
exusRP GMOD STALKER RP Server[/url] [url=http://yousteam.ru/]
STEAM č Origin keys[/url]


Merlinbeept
17/08/2017 12:54
[url=http://www.fleurs-li
lle.fr/ceinture-hermes-ve
nte-en-ligne-971.php]Cein
ture Hermes Vente En Ligne[/url] Be sure that you along with your wedding ceremony digital photographer are on


Merlinbeept
11/08/2017 13:18
[url=http://www.corsica-s
eniors.fr/isabel-marant-s
oldes-002.html]Isabel Marant Soldes[/url] Be sure that you can prove that a property is actually a strong investment when you are searching


Merlinbeept
03/08/2017 18:53
cgxfhyn http://www.palisso.fr/483
-new-balance-marron-et-or
-femme.html http://www.tableduterroir
.fr/829-chaussure-air-max
-thea.php http://www.auberge-bourgu
ignonne.fr/manolo-


Archiwum
<Radia Testowe>
TESTOWE NR 1
TESTOWE NR 2
TESTOWE NR 3
Wiersz Tygodnia
© 2007 Magda Buraczewska

Copyright © Bestradio 2067

633,901 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu